Observator » Sport » Piturca: "Se pun arbitri la comanda!"

Piturca: "Se pun arbitri la comanda!"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.11.2010, 20:21 | Modificat la 23.02.2018, 16:55

Piturca sare si el la gatul arbitrilor. Si nu vede lucru curat la delegarea lui Robert Dumitru in cupa cu Dinamo. "S-ar putea sa avem o problema!" zice Piti, care crede ca Dumitru a fost pus in locul lui Marius Avram, desemnat initial, la comanda dinamovistilor.

Piturca sare si el la gatul arbitrilor. Si nu vede lucru curat la delegarea lui Robert Dumitru in cupa cu Dinamo. "S-ar putea sa avem o problema!" zice Piti, care crede ca Dumitru a fost pus in locul lui Marius Avram, desemnat initial, la comanda dinamovistilor.