Plang dupa Piturca
"Imi pare rau ca am ramas fara Piturca", spune Alex Pacurar inaintea meciului de debut al lui Ilie Dumitrescu
"Imi pare rau ca am ramas fara Piturca", spune Alex Pacurar inaintea meciului de debut al lui Ilie Dumitrescu
"Imi pare rau ca am ramas fara Piturca", spune Alex Pacurar inaintea meciului de debut al lui Ilie Dumitrescu
"Imi pare rau ca am ramas fara Piturca", spune Alex Pacurar inaintea meciului de debut al lui Ilie Dumitrescu