Observator » Sport » Plang dupa Piturca

Plang dupa Piturca

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.08.2010, 20:20 | Modificat la 09.07.2020, 05:45

"Imi pare rau ca am ramas fara Piturca", spune Alex Pacurar inaintea meciului de debut al lui Ilie Dumitrescu

"Imi pare rau ca am ramas fara Piturca", spune Alex Pacurar inaintea meciului de debut al lui Ilie Dumitrescu