Observator » Sport » Poza cu 200 de dinamovisti

Poza cu 200 de dinamovisti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.11.2011, 20:11 | Modificat la 09.11.2021, 18:06

Dinamovistii mici vor sa fie mari! Toti viseaza sa ajunga ca Danciulescu sau Marius Niculae, iar cand vine vorba de moda vor sa fie ca Ze Diabate, pe care l-au vazut purtind ghete in culori diferite! 200 de pusti au facut poze cu echipa pe stadionul din Stefan cel Mare.

Dinamovistii mici vor sa fie mari! Toti viseaza sa ajunga ca Danciulescu sau Marius Niculae, iar cand vine vorba de moda vor sa fie ca Ze Diabate, pe care l-au vazut purtind ghete in culori diferite! 200 de pusti au facut poze cu echipa pe stadionul din Stefan cel Mare.