Observator » Sport » Radoi: "Nu avem valoare"

Radoi: "Nu avem valoare"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.03.2010, 20:52 | Modificat la 25.04.2020, 20:55

"Nu avem valoare", spune sec Mirel Radoi, dupa ce Romania a pierdut aseara, scor 0-2, amicalul cu Israel.

"Nu avem valoare", spune sec Mirel Radoi, dupa ce Romania a pierdut aseara, scor 0-2, amicalul cu Israel.