Observator » Sport » Rapid - Otelul 0-0

Rapid - Otelul 0-0

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.08.2010, 20:13 | Modificat la 11.03.2017, 14:55

"Nu-i nicio tragedie", a spus Marius Sumudica, dupa ce Rapidul a reusit doar un egal cu Otelul.

"Nu-i nicio tragedie", a spus Marius Sumudica, dupa ce Rapidul a reusit doar un egal cu Otelul.