Rapid - Otelul 0-0
"Nu-i nicio tragedie", a spus Marius Sumudica, dupa ce Rapidul a reusit doar un egal cu Otelul.
"Nu-i nicio tragedie", a spus Marius Sumudica, dupa ce Rapidul a reusit doar un egal cu Otelul.
"Nu-i nicio tragedie", a spus Marius Sumudica, dupa ce Rapidul a reusit doar un egal cu Otelul.
"Nu-i nicio tragedie", a spus Marius Sumudica, dupa ce Rapidul a reusit doar un egal cu Otelul.