Observator » Sport » Razboiul Becali - Dragomir face victime colaterale!

Razboiul Becali - Dragomir face victime colaterale!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.06.2011, 19:59 | Modificat la 19.06.2018, 08:50

Razboiul Becali - Dragomir face victime colaterale! Presedintele Ligii urla ca Steaua trebuia retrogradata, pentru datorii de peste 14 milioane de euro. "Am facut smecherii, mergem la puscarie", rade Gigi Becali, care a luat deja licenta.

Razboiul Becali - Dragomir face victime colaterale! Presedintele Ligii urla ca Steaua trebuia retrogradata, pentru datorii de peste 14 milioane de euro. "Am facut smecherii, mergem la puscarie", rade Gigi Becali, care a luat deja licenta.