Observator » Sport » Reactii Branesti - Otelul 1-2

Reactii Branesti - Otelul 1-2

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.05.2011, 19:43 | Modificat la 11.06.2017, 20:00

Atentie, se trage! Otelul e ciuruita de la Timisoara si Vaslui, dupa ce a dat gol din ofsaid la Branesti. Marian Iancu vrea sa-l vada pe Marius Stan la detectorul de minciuni. Sa jure ca nu fura cu arbitrii. Otelul e echipa de locul opt, ataca si Porumboiu.

Atentie, se trage! Otelul e ciuruita de la Timisoara si Vaslui, dupa ce a dat gol din ofsaid la Branesti. Marian Iancu vrea sa-l vada pe Marius Stan la detectorul de minciuni. Sa jure ca nu fura cu arbitrii. Otelul e echipa de locul opt, ataca si Porumboiu.