Observator » Sport » Reactii dupa Otelul - Urziceni

Reactii dupa Otelul - Urziceni

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.09.2010, 09:44 | Modificat la 10.03.2017, 13:45

Cine-i mai tare, ca Otelul, in Liga I? Deocamdata, nimeni! Presedintele, liderului la zi, s-a temut insa, dupa prima repriza: nu cumva, oamenii lui Dorinel, sa joace si ei, in serialul, lui Gigi Becali "prostii prostilor"!, a spus, Marius Stan, dupa Otelul-Unirea 4-1!

Cine-i mai tare, ca Otelul, in Liga I? Deocamdata, nimeni! Presedintele, liderului la zi, s-a temut insa, dupa prima repriza: nu cumva, oamenii lui Dorinel, sa joace si ei, in serialul, lui Gigi Becali "prostii prostilor"!, a spus, Marius Stan, dupa Otelul-Unirea 4-1!