Observator » Sport » Reactii Liverpool - Steaua

Reactii Liverpool - Steaua

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.09.2010, 06:45 | Modificat la 18.12.2019, 00:30

Gigi Becali a plecat in fuga de la stadion, spunind ca nu este deloc suparat! "Ilie e foarte destept, iar noi am jucat foarte bine!" au fost primele declaratii ale patronului dupa ce Steaua a fost zdrobita de Liverpool!

Gigi Becali a plecat in fuga de la stadion, spunind ca nu este deloc suparat! "Ilie e foarte destept, iar noi am jucat foarte bine!" au fost primele declaratii ale patronului dupa ce Steaua a fost zdrobita de Liverpool!