Observator » Sport » Reactii Vaslui - Dinamo

Reactii Vaslui - Dinamo

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.04.2011, 19:58 | Modificat la 08.06.2019, 16:00

Andone a sarit, la gatul arbitrilor, dupa ce Dinamo, a pierdut, la Vaslui, cu 0-2! "E ca pe vremuri, la Piatra Neamţ", a strigat Falcosul, caruia Porumboiu, i-a transmis, ca are probleme cu capul, daca reclama arbitrajul!

Andone a sarit, la gatul arbitrilor, dupa ce Dinamo, a pierdut, la Vaslui, cu 0-2! "E ca pe vremuri, la Piatra Neamţ", a strigat Falcosul, caruia Porumboiu, i-a transmis, ca are probleme cu capul, daca reclama arbitrajul!