Observator » Sport » Regele ar refuza-o pe Barcelona

Regele ar refuza-o pe Barcelona

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.08.2011, 20:04 | Modificat la 07.07.2018, 11:55

N-are unde sa antreneze, dar si-ar permite sa o refuze pe Barcelona. E luxul pe care Hagi zice ca si l-ar permite daca ar fi ofertat de extraterestrii. "Nu mai iau nicio echipa din mers!" isi motiveaua Regele alegerea

N-are unde sa antreneze, dar si-ar permite sa o refuze pe Barcelona. E luxul pe care Hagi zice ca si l-ar permite daca ar fi ofertat de extraterestrii. "Nu mai iau nicio echipa din mers!" isi motiveaua Regele alegerea