Observator » Sport » Reghe va folosi doua echipe in urmatoarele doua meciuri

Reghe va folosi doua echipe in urmatoarele doua meciuri

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.08.2012, 07:46 | Modificat la 27.07.2020, 13:00

Reghe e cel mai fericit antrenor din Liga Intai. Are la dispozitie doua echipe la fel de puternice. Vrea sa joace cu una la Vilnius si cu alta in derbiul cu Vaslui, din week-end. Stanca, Georgievski si Chipciu ar putea fi singurii jucatori care sa evolueze titulari in ambele meciuri.

Reghe e cel mai fericit antrenor din Liga Intai. Are la dispozitie doua echipe la fel de puternice. Vrea sa joace cu una la Vilnius si cu alta in derbiul cu Vaslui, din week-end. Stanca, Georgievski si Chipciu ar putea fi singurii jucatori care sa evolueze titulari in ambele meciuri.