Observator » Sport » Scump, domnule, scump!

Scump, domnule, scump!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.09.2010, 20:14 | Modificat la 27.05.2019, 03:00

Stelistii au semnat ca primarul noul cod de conduita, care impune amenzi de 10.000 de euro pentru iesirile nocturne

Stelistii au semnat ca primarul noul cod de conduita, care impune amenzi de 10.000 de euro pentru iesirile nocturne