Observator » Sport » Seceta in buzunarele dinamovistilor

Seceta in buzunarele dinamovistilor

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.06.2011, 20:13 | Modificat la 03.02.2021, 10:30

Dinamo poate respira din nou! A scapat de canicula, cu o saptamana mai tarziu decat alte echipe. A ajuns, in sfarsit, in Austria. Cainii sufera, inca, de arsita la buzunare.

Dinamo poate respira din nou! A scapat de canicula, cu o saptamana mai tarziu decat alte echipe. A ajuns, in sfarsit, in Austria. Cainii sufera, inca, de arsita la buzunare.