Observator » Sport » "Si-a facut-o cu mana lui"

"Si-a facut-o cu mana lui"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.08.2010, 20:06 | Modificat la 05.03.2017, 18:35

Piturca il desfiinteaza pe predecesorul sau pe banca Stelei, Mihai Stoichita. "A avut conditii mai bune ca mine dar nu a avut personalitate", a spus Piturca

Piturca il desfiinteaza pe predecesorul sau pe banca Stelei, Mihai Stoichita. "A avut conditii mai bune ca mine dar nu a avut personalitate", a spus Piturca