Observator » Sport » Steaua - Astra 1-1

Steaua - Astra 1-1

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.09.2010, 06:43 | Modificat la 18.06.2018, 10:40

Steaua nu a scapat de cosmarul ultimelor sezoane. A luat doar un punct acasa cu Astra, cu care a terminat la egalitate 1 la 1. Remiza cu Astra a fost picatura care a umplut paharul: Ilie Dumitrescu a demisionat!

Steaua nu a scapat de cosmarul ultimelor sezoane. A luat doar un punct acasa cu Astra, cu care a terminat la egalitate 1 la 1. Remiza cu Astra a fost picatura care a umplut paharul: Ilie Dumitrescu a demisionat!