Observator » Sport » Steaua - Ceahlaul 1-3

Steaua - Ceahlaul 1-3

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.02.2010, 10:59 | Modificat la 05.10.2020, 22:55

Surpriza de proportii, in Ghencea! Steaua a luat bataie, si de la Ceahlaul, si de la suporteri. Moldovenii, i-au invins, pe ros-albastri, cu 3 la 1, iar suporterii, au aruncat, cu bulgari, spre teren. "Ne cerem scuze, pentru tot, ce s-a intamplat" a spus Stoichita, dupa meci.

Surpriza de proportii, in Ghencea! Steaua a luat bataie, si de la Ceahlaul, si de la suporteri. Moldovenii, i-au invins, pe ros-albastri, cu 3 la 1, iar suporterii, au aruncat, cu bulgari, spre teren. "Ne cerem scuze, pentru tot, ce s-a intamplat" a spus Stoichita, dupa meci.