Observator » Sport » Steaua e buna de plata in fata generalilor!

Steaua e buna de plata in fata generalilor!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.10.2011, 20:02 | Modificat la 07.07.2018, 12:05

Daca nu plateste datoria de 400.000 de euro, Armatal-a amenintat pe Gigi Becali ca-i poate pune sechestru pe jucatori. "E o aberatie! Cum sa pui sechestru pe un om?", a sarit eroul de la Sevilla, Duckadam, care ar vrea insa ca Steaua sa se intoarca acasa in Ghencea.

Daca nu plateste datoria de 400.000 de euro, Armatal-a amenintat pe Gigi Becali ca-i poate pune sechestru pe jucatori. "E o aberatie! Cum sa pui sechestru pe un om?", a sarit eroul de la Sevilla, Duckadam, care ar vrea insa ca Steaua sa se intoarca acasa in Ghencea.