Observator » Sport » Steaua e peste tot acasa

Steaua e peste tot acasa

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.06.2011, 20:08 | Modificat la 19.06.2018, 08:35

Si Steaua este peste tot acasa, crede seful Ligii, Dumitru Dragomir. Dar Piturca sufera ca fosta sa echipa a fost data afara din Ghencea. "Acolo e casa Stelei", spune si seful de la FRF, Mircea Sandu, primul care i-a intins o mana de ajutor renegatului Gigi Becali.

Si Steaua este peste tot acasa, crede seful Ligii, Dumitru Dragomir. Dar Piturca sufera ca fosta sa echipa a fost data afara din Ghencea. "Acolo e casa Stelei", spune si seful de la FRF, Mircea Sandu, primul care i-a intins o mana de ajutor renegatului Gigi Becali.