Observator » Sport » Steaua - Schalke nu se amana!

Steaua - Schalke nu se amana!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.09.2011, 14:07 | Modificat la 03.01.2017, 12:30

S-a schimbat modificarea! UEFA s-a razgandit si Steaua - Schalke se va juca pe 15 septembrie. Dar nu pe National Arena, asa cum era stabilit, ci la Cluj, pe stadionul CFR-ului! Forul european nu a fost de acord, desi nemtii de la Schalke acceptasera amanarea si trimisesera raspunsul prin fax inca de ieri! Propunerea de a muta partida cu Schalke a venit chiar de la un reprezentant UEFA!

S-a schimbat modificarea! UEFA s-a razgandit si Steaua - Schalke se va juca pe 15 septembrie. Dar nu pe National Arena, asa cum era stabilit, ci la Cluj, pe stadionul CFR-ului! Forul european nu a fost de acord, desi nemtii de la Schalke acceptasera amanarea si trimisesera raspunsul prin fax inca de ieri! Propunerea de a muta partida cu Schalke a venit chiar de la un reprezentant UEFA!