Observator » Sport » Stelistii au fost dezamagiti de Liverpool

Stelistii au fost dezamagiti de Liverpool

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.09.2010, 20:03 | Modificat la 14.06.2018, 10:05

Ilie Dumitrecu le-a spus jucatorilor ca nu au ce sa vada in Liverpool si au stata la hotel

Ilie Dumitrecu le-a spus jucatorilor ca nu au ce sa vada in Liverpool si au stata la hotel