Observator » Sport » Stelistii i-au citit pe dinamovisti

Stelistii i-au citit pe dinamovisti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.11.2011, 20:05 | Modificat la 17.06.2018, 19:00

"Dinamo merge pe burta, se plange ca n-are echipa ca sa ne adoarma!" Stelistii i-au citit pe dinamovisti, iar Galamaz cunoaste strategia! A adoptat-o si el la Unirea Urziceni, echipa cu care a luat titlul in 2008.

"Dinamo merge pe burta, se plange ca n-are echipa ca sa ne adoarma!" Stelistii i-au citit pe dinamovisti, iar Galamaz cunoaste strategia! A adoptat-o si el la Unirea Urziceni, echipa cu care a luat titlul in 2008.