Observator » Sport » Stelistii, in orasul Beatles-ilor

Stelistii, in orasul Beatles-ilor

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.09.2010, 20:04 | Modificat la 01.04.2017, 08:50

Englezii il stiu pe ilie Dumitrescu de pe vremea cand juca la West Ham si Tottenham. La Liverpool, Becali a avut o problema, era sa urce la volanul unei limuzine, uitase ca in Anglia masinile au volanul pe dreapta

Englezii il stiu pe ilie Dumitrescu de pe vremea cand juca la West Ham si Tottenham. La Liverpool, Becali a avut o problema, era sa urce la volanul unei limuzine, uitase ca in Anglia masinile au volanul pe dreapta