Observator » Sport » Stelistii, uzi pana la piele!

Stelistii, uzi pana la piele!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.02.2010, 20:17 | Modificat la 03.07.2018, 16:05

A trecut potopul, dar a ramas ploaia torentiala! Stelistii s-au antrenat mai bine de o ora in ploaie si au parasit terenul uzi pana la piele.

A trecut potopul, dar a ramas ploaia torentiala! Stelistii s-au antrenat mai bine de o ora in ploaie si au parasit terenul uzi pana la piele.