Observator » Sport » Stoichita e baiat destept!

Stoichita e baiat destept!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.03.2012, 19:57 | Modificat la 27.07.2020, 10:10

Stoichita e baiat destept! Poate sa profite de munca altora. Poate sa ia titlul fara prea mare bataie de cap!" Este mesajul de incurajare pentru antrenorul care vine la Steaua ca Ilie Dumitrescu: fara sa ceara niciun ban!

Stoichita e baiat destept! Poate sa profite de munca altora. Poate sa ia titlul fara prea mare bataie de cap!" Este mesajul de incurajare pentru antrenorul care vine la Steaua ca Ilie Dumitrescu: fara sa ceara niciun ban!