Observator » Sport » Sumudica a reusit la egal

Sumudica a reusit la egal

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.08.2010, 20:15 | Modificat la 13.06.2018, 12:30

Marius Sumudica a venit ragusit la conferinta de presa, dupa meciul cu Otelul. S-a luat de arbitri, pe care ii acuza ca au ajutat Steaua sa nu ia bataie de la Craiova.

Marius Sumudica a venit ragusit la conferinta de presa, dupa meciul cu Otelul. S-a luat de arbitri, pe care ii acuza ca au ajutat Steaua sa nu ia bataie de la Craiova.