Observator » Sport » Sumudica: "Am vrut un punct si l-am castigat"

Sumudica: "Am vrut un punct si l-am castigat"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.04.2011, 08:57 | Modificat la 23.03.2017, 06:30

"Am vrut un punct si l-am castigat" s-a bucurat Marius Sumudica dupa ce Rapid a terminat la egalitate 0 la 0 meicul cu Astra. "Ramanem echipa cu cea mai buna aparare din campionat" s-a laudat antrenorul Rapidului.

"Am vrut un punct si l-am castigat" s-a bucurat Marius Sumudica dupa ce Rapid a terminat la egalitate 0 la 0 meicul cu Astra. "Ramanem echipa cu cea mai buna aparare din campionat" s-a laudat antrenorul Rapidului.