Observator » Sport » Sumudica despre M. Constantin: "Golan de Giulesti!"

Sumudica despre M. Constantin: "Golan de Giulesti!"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.04.2011, 08:07 | Modificat la 04.06.2018, 10:25

Sumudica l-a facut praf pe Marius Constantin, dupa meciul cu Gaz Metan! "E un golan! Bea inainte de meciuri si inainte de antrenamente", acuza antrenorul din Giulesti. Tot jucatorul rapidist a fost gasit vinovat si pentru eliminarea lui Sumi.

Sumudica l-a facut praf pe Marius Constantin, dupa meciul cu Gaz Metan! "E un golan! Bea inainte de meciuri si inainte de antrenamente", acuza antrenorul din Giulesti. Tot jucatorul rapidist a fost gasit vinovat si pentru eliminarea lui Sumi.