Observator » Sport » Sumudica: “M-a eliminat pe degeaba!"

Sumudica: “M-a eliminat pe degeaba!"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.11.2011, 19:57 | Modificat la 13.06.2018, 13:40

Sumudica urla, ca din gura de sarpe! "M-a eliminat, pe degeaba!" Antrenorul Brasovului, a fost la un pas, de un gest incredibil! A vrut sa-si scoata echipa, de pe teren, in minutul 80, cand Deaconu, l-a eliminat! Sumudica se plange, ca mai are un pic, si vine cu bani de acasa, sa plateasca amenzile, la Comisia de Disciplina!

Sumudica urla, ca din gura de sarpe! "M-a eliminat, pe degeaba!" Antrenorul Brasovului, a fost la un pas, de un gest incredibil! A vrut sa-si scoata echipa, de pe teren, in minutul 80, cand Deaconu, l-a eliminat! Sumudica se plange, ca mai are un pic, si vine cu bani de acasa, sa plateasca amenzile, la Comisia de Disciplina!