Observator » Sport » Suparare mare in Giulesti

Suparare mare in Giulesti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.04.2011, 16:18 | Modificat la 23.03.2017, 06:35

George Copos l-a bagat in sedinta pe Marius Sumudica dupa ce Rapid a pierdut 0 la 1 in Giulesti. "Faci doar ce vrei tu la echipa, sa ma lasi.sa pleci" a tunat patronul Copos.

George Copos l-a bagat in sedinta pe Marius Sumudica dupa ce Rapid a pierdut 0 la 1 in Giulesti. "Faci doar ce vrei tu la echipa, sa ma lasi.sa pleci" a tunat patronul Copos.