Observator » Sport » Suporterii Stelei: "Va fi razboi!"

Suporterii Stelei: "Va fi razboi!"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.08.2010, 20:09 | Modificat la 10.01.2018, 15:20

"Am crezut ca are caracter, dar m-am inselat", spune Becali, dezamagit ca Piturca nu a incercat sa aplaneze razboiul cu suporterii.

"Am crezut ca are caracter, dar m-am inselat", spune Becali, dezamagit ca Piturca nu a incercat sa aplaneze razboiul cu suporterii.