Observator » Sport » Torje vrea tricou de campion de la Dinamo

Torje vrea tricou de campion de la Dinamo

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.08.2011, 20:04 | Modificat la 05.05.2019, 19:15

"Dinamo trebuie sa se descurce fara mine!", spune Gabi Torje, care se lauda ca acum s-a tinut tare! N-a mai plans deloc la despartire, cum a facut-o dupa ce Dinamo a pierdut in finala Cupei. Torje s-a intors in tara dupa ce a semnat cu Udinese si dupa ce si-a luat tricou ca al lui Costea cel Mic. Aceeasi marca, dar. alta poza!

"Dinamo trebuie sa se descurce fara mine!", spune Gabi Torje, care se lauda ca acum s-a tinut tare! N-a mai plans deloc la despartire, cum a facut-o dupa ce Dinamo a pierdut in finala Cupei. Torje s-a intors in tara dupa ce a semnat cu Udinese si dupa ce si-a luat tricou ca al lui Costea cel Mic. Aceeasi marca, dar. alta poza!