Observator » Sport » Vai de Steaua lui Banel

Vai de Steaua lui Banel

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.09.2010, 20:55 | Modificat la 25.06.2019, 14:05

Nu pot sa oblig pe nimeni sa stea la Steaua, ii transmite Ilie Dumitrescu lui NIcolita, care nu va mai prinde echipa ca titular in viitorul apropiat

Nu pot sa oblig pe nimeni sa stea la Steaua, ii transmite Ilie Dumitrescu lui NIcolita, care nu va mai prinde echipa ca titular in viitorul apropiat