Observator » Sport » Victoria Stelei cu Chelsea a aprins si mai rau flacara iubirii in familia Reghecampf!

Victoria Stelei cu Chelsea a aprins si mai rau flacara iubirii in familia Reghecampf!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.03.2013, 16:10 | Modificat la 05.03.2018, 19:05

"Laur este soarele meu si regele Europei!" a spus, euforica, Ana-Maria Prodan. Victoria istorica din meciul cu Chelsea a fost cadoul lui Reghe de 8 martie, pentru sotia sa si pentru toate femeile din Romania!

"Laur este soarele meu si regele Europei!" a spus, euforica, Ana-Maria Prodan. Victoria istorica din meciul cu Chelsea a fost cadoul lui Reghe de 8 martie, pentru sotia sa si pentru toate femeile din Romania!