Imagini cu răsăritul de la Vama Veche. Ploaia nu a stricat distracţia tinerilor, iar cei mai curajoşi au făcut chiar şi o baie în mare
A fost încă o noapte fabuloasă la malul mării. Totul, în ciuda vremii. Tinerii veniţi la Vama Veche au profitat de fiecare moment de distracţie.
De Redactia Observator la 03.05.2024, 08:30Atmosfera din Vama Veche este, ca de fiecare dată, bună, la fel ca şi energia tinerilor care au petrecut aici. În această dimineaţă sunt 12 grade, iar ploaia s-a oprit, după o noapte în care condiţiile meteo i-au speriat pe turişti.
Petrecăreţii au putut să se bucure, în această dimineaţă, de minute bune în care soarele părea că a ieşit din mare. Tineri din toată ţara s-au adunat la malul mării, iar cei mai curajoşi au intrat chiar şi în apă, în ciuda temperaturilor scăzute.