Trei persoane au murit strivite de un camion care a izbit o autoutilitară, în Vrancea, pe DN 2 E85
Un accident grav s-a produs în Vrancea, lângă Slobozia Bradului, pe DN 2 85. Trei persoane, între care și un copil de 10 ani, au murit după ce un camion a izbit o autoutilitară. Alți 4 oameni au fost răniți.

Un accident grav s-a produs în Vrancea, lângă Slobozia Bradului, pe DN 2 85. Trei persoane, între care și un copil de 10 ani, au murit după ce un camion a izbit o autoutilitară. Alți 4 oameni au fost răniți.
Accidentul dramatic a avut loc joi seară, pe DN 2 85, în afara localității Slobozia Bradului, din Vrancea.
Cum s-a produs accidentul de la Slobozia Bradului
Potrivit martorilor, un camion care circula cu viteză a frânat, iar vagonul a ajuns pe contrasens, unde s-a răsucit și a lovit o autoutilitară care circula regulamentar.
- ANIMAȚIE. Cum s-a produs accidentul din Serbia în care Daria și tatăl ei au fost uciși de un șofer beat....
- Tramvaiul 41, blocat după coliziunea cu un Logan. STB a înfiinţat o linie specială pentru preluarea călătorilor
- Băut bine şi fără permis, un tânăr moldovean a făcut prăpăd cu maşina pe o stradă din Cluj. A ieşit...
- Filmul tragediei din Serbia. Daria și tatăl ei, prinși nevinovați în capcana morții. În tot acest timp,...
- Cine sunt tatăl și fiica de 8 ani, uciși de un șofer beat în Serbia. Daria era campioană la dans și se...
În urma impactului violent, trei persoane aflate în autoutilitară au murit. Este vorba despre un copil de 10 ani, o femeie de 35 de ani și de șoferul în vârstă de 40 de ani.
Alte patru persoane, inclusiv șoferul camionului, au fost rănite. O adolescentă de 14 ani din autoutilitară este în stare gravă și a fost transportată urgent la Spitalul Județean Buzău.
Sursa: News.ro
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰