Observator » Evenimente » Alertă în Capitală, un băiat de 13 ani a dispărut fără urmă. Puştiul a plecat la şcoală şi nu s-a mai întors

Alertă în Capitală, un băiat de 13 ani a dispărut fără urmă. Puştiul a plecat la şcoală şi nu s-a mai întors

Mohamad Ahmed a dispărut în Bucureşti Alertă în Capitală, un băiat de 13 ani a dispărut fără urmă. Puştiul a plecat la şcoală şi nu s-a mai întors
Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.05.2019, 11:40 | Modificat la 21.05.2019, 11:46

Poliţia Capitalei solicită sprijin pentru găsirea unui băiat de 13 ani care, în ziua de luni, 20 mai, a plecat către şcoală de la casa unde locuieşte, în București, și nu s-a mai întors.

Poliţia Capitalei solicită sprijin pentru găsirea unui băiat de 13 ani care, în ziua de luni, 20 mai, a plecat către şcoală de la casa unde locuieşte, în București, și nu s-a mai întors.

Băiatul locuieşte în sectorul 3 al Capitalei şi se numeşte Mohamad Ahmed.

Puştiul are următoarele semnalmente:

Articolul continuă după reclamă

· Înălţime 1,60 m

- Greutate 45-50 kg

- Are față ovală, ten deschis la culoare, ochi căprui, păr şaten.

Pe acelaşi subiect

Băiat dispărut în Bucureşti. Mohamad Ahmed are 13 ani

La data dispariţiei purta pantaloni de trening negri, tricou negru cu pete albe, pantofi sport negru cu roşu şi avea asupra sa un ghiozdan negru.

Cei care l-au văzut-o sau pot oferi detalii, sunt rugaţi să anunţe Poliţia Capitalei, apelând numărul unic de urgenţă 112.