Observator » Evenimente » Doi soţi au murit, după ce au căzut cu maşina într-o râpă, în Iaşi

Doi soţi au murit, după ce au căzut cu maşina într-o râpă, în Iaşi

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.08.2025, 16:13 | Modificat la 29.08.2025, 16:13

Doi soţi au murit, după ce au căzut cu maşina într-o râpă de la 15 metri, în Deleni, Hârlău, din judeţul Iaşi.

Din primele informaţii se pare că maşina a rămas fără frâne, a ieşit de pe şosea şi s-a răsturnat în râpă. Din păcate şoferul şi pasagerul aveau răni incompatibile cu viaţa.

La fața locului s-au deplasat mai multe echipaje de intervenție.

Ştire în curs de actualizare

Articolul continuă după reclamă