Observator » Evenimente » Scandal uriaș în Constanța, după ce o șoferiță a lovit două persoane pe trecerea de pietoni

Scandal uriaș în Constanța, după ce o șoferiță a lovit două persoane pe trecerea de pietoni

- reporterntv.ro
Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.09.2017, 23:08 | Modificat la 17.09.2017, 01:06

Scene violente s-au consumat pe o stradă din Constanța, unde o șoferiță a lovit două persoane, pe trecerea de pietoni. Rudele victimelor au sărit la bătaie și a fost nevoie de intervenția poliției.

Scene violente s-au consumat pe o stradă din Constanța, unde o șoferiță a lovit două persoane, pe trecerea de pietoni. Rudele victimelor au sărit la bătaie și a fost nevoie de intervenția poliției.

Potrivit martorilor, șoferița a lovit două persoane de etnie romă, între care o adolescentă de 16 ani, care a fost spitalizată.

Articolul continuă după reclamă

INFORMARESetările tale privind cookie-urile nu permit afișarea conținutului din această zonă. E necesar să accepți cookie-urile social media pentru afisarea acestui tip de conținut. Modifică setările

La locul accidentului s-au strâns rudele victimei și a pornit un scandal uriaș.

Două persoane s-au luat la bătaie, iar polițiștii au intervenit pentru a calma spiritele.

Pe acelaşi subiect

INFORMARESetările tale privind cookie-urile nu permit afișarea conținutului din această zonă. E necesar să accepți cookie-urile social media pentru afisarea acestui tip de conținut. Modifică setările

Potrivit presei locale, un băiat ar fi fost lovit în cap. Bătaia s-a extins, imaginile publicate de ziarele constănțene arată mai multe persoane care se încaieră și pe trotuar, dar și pe drum.

Sursa: reporterntv.ro, ziuadeconstanta.ro