Observator » Evenimente » Timbrul românesc promovează excelenţa în comunicare

Timbrul românesc promovează excelenţa în comunicare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.05.2015, 16:55 | Modificat la 06.05.2015, 17:30

O emisiune filatelică a fost lansată astăzi, cu ocazia aniversării a 10 ani de la înfiinţarea holdingului The Group, una dintre cele mai mari companii de comunicare din România.

O emisiune filatelică a fost lansată astăzi, cu ocazia aniversării a 10 ani de la înfiinţarea holdingului The Group, una dintre cele mai mari companii de comunicare din România. 

Mesageri tăcuţi, timbrele duc cu ele poveşti din trecut sau imagini din cele mai îndepărtate locuri. Fără ele, scrisorile ar fi mult mai reci.

Mesajele pe marcile postale trebuie sa aiba un continut precis. 

Articolul continuă după reclamă

Holdingul The Group reprezintă peste 200 de branduri internaţionale şi locale. Are 230 de angajaţi şi este partener în România al grupului american Omnicom Media Group.

Timbrele de colecţie au fost puse în vânzare în toate magazinele Romfilatelia din Bucureşti şi din ţară.

Pe acelaşi subiect