Observator » Ştiri externe » I-a abandonat fără să se uite în urmă! Un bebeluş a fost găsit, pe o autostradă, într-o ladă de bere. Lângă el, în lacrimi, se afla frăţiorul său mai mare

I-a abandonat fără să se uite în urmă! Un bebeluş a fost găsit, pe o autostradă, într-o ladă de bere. Lângă el, în lacrimi, se afla frăţiorul său mai mare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.06.2017, 21:49 | Modificat la 17.06.2017, 22:45

Un bebeluş a fost lăsat de masa sa, într-o ladă de bere, la marginea unei autostrăzi. Împreună cu el, femeia l-a părăsit şi pe fiul său, în vârstă de şase ani.

Un bebeluş a fost lăsat de masa sa, într-o ladă de bere, la marginea unei autostrăzi. Împreună cu el, femeia l-a părăsit şi pe fiul său, în vârstă de şase ani.

Locuitorii din capitala Vietnamului, Hanoi, au fost şocaţi când l-au descoperit pe micuţ, înfăşurat într-o pătură, într-o ladă de bere. 

Alături de el, în lacrimi, se afla fratele său mai mare, în vârstă de şase ani.

Articolul continuă după reclamă

Potrivit Daily Mail, cei doi au fost abandonaţi în această dimineaţă, pe o autostradă.

Fratele bebeluşului a spus că mama lor i-a zis că se duce, peste drum, la benzinărie, să cumpere combustibil, dar nu s-a mai întors.

Autorităţile încearcă disperate să dea de urma părinţilor.

Pe acelaşi subiect

Citeşte şi: O fetiţă de patru ani a murit SUFOCATĂ, la grădiniţă, după ce educatoarea i-a lipit gura cu scoci. Era prea vorbăreaţă