Observator » Ştiri Mondene » Andreea Ibacka, dezvăluiri despre cum se simte de când a rămas din nou însărcinată

Video Andreea Ibacka, dezvăluiri despre cum se simte de când a rămas din nou însărcinată

Redactia Observator | Timp citire: 2 minute
Publicat la 27.05.2021, 14:04 | Modificat la 27.05.2021, 14:21

Sunt motive de mare bucurie în familia Ibacka! Un nou membru urmează să apară. În toamnă! Dezbatem această veste cu Andreea, care a sosit din nou în platoul Observator. 

  • Andreea Ibacka este din nou însărcinată.

Bogdan Alecsandru: Bine ai revenit la noi şi felicitări, în primul rând!

Andreea Ibacka: Mulţumesc frumos pentru invitaţie, pentru urări, pentru felicitări. Ce credeţi? Eram însărcinată şi data trecută. Dar eram sub acoperie.

Olivia Păunescu: Serios? Dar cred că era foarte mică burtica şi nu se vedea. 

Articolul continuă după reclamă

Andreea Ibacka: Eram începătoare. Însărcinată începătoare.

Bogdan Alecsandru: Dar ştiai, nu?

Andreea Ibacka: Da, ştiam!

Pe acelaşi subiect

Olivia Păunescu: Dar cum a fost Andreea? Hai, povesteşte-ne puţin.

Bogdan Alecsandru: A fost o întâmplare?

Andreea Ibacka: Acum, na, suntem totuşi în 2021, este la limită întrebarea asta. Era în plan, ne doream, dar n-am făcut eforturi foarte mari în sensul acesta. 

Olivia Păunescu: Andreea, te simţi pregătită?

Andreea Ibacka: Am lăsat lucrurile să se întâmple în sensul acesta. Acuma, ştii cum e, a doua oară ştii în ce te bagi. Ţi-o faci cu mâna ta. Sunt mult mai relaxată, oricum, decât la prima sarcină. Nici atunci nu am fost o mamă panicată. Acum, cu atât mai mult, am toată infrastructura pregătită. Am gata pătuţ, cărucior, scaun de maşină, tot.

Interviul integral poate fi urmărit în materialul video de mai sus.