Observator » Ştiri sociale » Eleva criminala care si-a ucis mama adoptiva se pregateste de viata de student

Eleva criminala care si-a ucis mama adoptiva se pregateste de viata de student

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.09.2012, 19:46 | Modificat la 05.06.2018, 10:20

Eleva criminala care in urma cu trei ani si-a ucis cu sange rece mama adoptiva a lasat trecutul intunecat in urma. Eliberata din penitenciar anul trecut, Alexandra s-a reinscris la liceu. A reusit sa termine prima in generatia ei si chiar a obtinut un loc fara taxa la ASE. Va calca pe urmele mentorului ei, Ioana Maria Vlas. "Mama FNI" a meditat-o in penitenciar.

Eleva criminala care in urma cu trei ani si-a ucis cu sange rece mama adoptiva a lasat trecutul intunecat in urma. Eliberata din penitenciar anul trecut, Alexandra s-a reinscris la liceu. A reusit sa termine prima in generatia ei si chiar a obtinut un loc fara taxa la ASE. Va calca pe urmele mentorului ei, Ioana Maria Vlas. "Mama FNI" a meditat-o in penitenciar.