Antena Meniu Search
x

Curs valutar

Horoscopul zilei 21/08/2014

Berbecii vor fi oameni de casă. Se vor implica în rezolvarea problemelor de familie şi vor încercă să găsească soluţiile optime.

de Redactia Observator

la 21.08.2014 , 08:28

Berbecii vor fi oameni de casă. Se vor implica în rezolvarea problemelor de familie şi vor încercă să găsească soluţiile optime.

Taurii sunt cam delăsători şi nu le va arde de muncă. Vor face tot posibilul să se sustragă activităţilor de serviciu.

Gemenii sunt cam indispuşi, cu greu le veţi putea intra în voie astăzi. Pe seară primirea unei veşti le va aduce zâmbetul pe buze.

Vezi și

Racii stau foarte bine la capitolul comunicare şi au mari şanse să obţină ceea ce vor în plan afectiv.

Pe acelaşi subiect

Leii nu vor scăpa de ceva controverse iscate la locul de muncă. Nu se anunţă o zi uşoară, aşa că ar fi bine să aibă nervii tari.

Pe fecioare nu le va ocoli norocul în plan social. Vor atrage atenţia unor oameni care le vor ajuta nespus pe viitor.

Balanţele nu se încurcă atunci când vine vorba de muncă. De aceea, astăzi vor excela la acest capitol.

Scorpionii analizează doar cu inima anumite situaţii ivite. Ar fi spre binele lor să fie mai raţionali.

Săgetătorii sunt ambiţioşi şi nu se vor lăsa până nu vor obţine ceea ce îşi doresc.

Capricornii vor fi numai un zâmbet. Vor avea şi motive, vor primi veşti bune profesionale.

Vărsătorii sunt plini de energie şi vor lucra cu drag la toate activităţile de astăzi.

Peştii vor avea spor la bani. Îşi pot recupera banii din investiţii din trecut. Îi aşteaptă şi surprize familiale.

Redactia Observator Like

Observator  - Despre oameni, știrile așa cum trebuie să fie.

Înapoi la Homepage
Comentarii


Întrebarea zilei
Aţi fost vreodată victima unei înşelătorii pe WhatsApp?
Observator » Ştiri sociale » Horoscopul zilei 21/08/2014