Observator » Ştiri sociale » Si-a ucis fetele si s-a sinucis

Si-a ucis fetele si s-a sinucis

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.01.2010, 19:24 | Modificat la 30.07.2017, 11:35

Citeodata nu poti sa explici stirile. Nu poti decit sa spui ce s-a intimplat. O mama si-a ucis fetele cu cutitul si s-a sinucis apoi. Femeia si-a macelarit fetitele cu 5 cutite de bucatarie. In total, peste 50 de lovituri. Le-a privit cum mor, doua ore, si apoi s-a aruncat pe fereastra. S-a intamplat aseara, in Suceava iar mama criminala, o femeie de 32 de ani aparent perfect sanatoasa, a lasat si un bilet de adio. Unul care, in loc sa faca lumina, ne trimite si mai adanc in intuneric.

Citeodata nu poti sa explici stirile. Nu poti decit sa spui ce s-a intimplat. O mama si-a ucis fetele cu cutitul si s-a sinucis apoi. Femeia si-a macelarit fetitele cu 5 cutite de bucatarie. In total, peste 50 de lovituri. Le-a privit cum mor, doua ore, si apoi s-a aruncat pe fereastra. S-a intamplat aseara, in Suceava iar mama criminala, o femeie de 32 de ani aparent perfect sanatoasa, a lasat si un bilet de adio. Unul care, in loc sa faca lumina, ne trimite si mai adanc in intuneric.