Tort cu mucegai pentru un copil din Brasov
Tort cu mucegai. Nu e vreo specialitate frantuzeasca, ci surpriza nefericita de care a avut parte de ziua lui un copil de 12 ani din Brasov. Din fericire, parintii si-au dat seama la timp de grozavie asa ca nu l-au mai servit micilor invitati. Doar mama baiatului a ajuns la spital cu toxinfectie alimentara. Apucase sa guste din "specilaitate".
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Tort cu mucegai. Nu e vreo specialitate frantuzeasca, ci surpriza nefericita de care a avut parte de ziua lui un copil de 12 ani din Brasov. Din fericire, parintii si-au dat seama la timp de grozavie asa ca nu l-au mai servit micilor invitati. Doar mama baiatului a ajuns la spital cu toxinfectie alimentara. Apucase sa guste din "specilaitate".
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰