Observator » Sport » Dinamoviştii visează cu ochii deschişi la Europa

Dinamoviştii visează cu ochii deschişi la Europa

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.03.2014, 16:08 | Modificat la 13.03.2014, 16:45

Locul 4 în campionat le dă dreptul să spere. Dinamoviştii visează cu ochii deschişi la Europa.

Ionuţ Negoiţă le cere suporterilor răbdare şi le promite la schimb că, în 2-3 ani, Dinamo va lua titlul.