Observator » Sport » Ioana Andone: "Steaua e campioana!"

Ioana Andone: "Steaua e campioana!"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.11.2012, 16:08 | Modificat la 27.07.2020, 14:15

Gata, campionatul s-a terminat! Steaua este campioana! O spune Ioan Andone, dupa ce s-a jucat doar jumatate de campionat! Antrenorul cu sange alb-rosu il felicita pe Reghe.

Gata, campionatul s-a terminat! Steaua este campioana! O spune Ioan Andone, dupa ce s-a jucat doar jumatate de campionat! Antrenorul cu sange alb-rosu il felicita pe Reghe.