Observator » Sport » Poli Timisoara, scoasa din Europa

Poli Timisoara, scoasa din Europa

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.05.2011, 19:42 | Modificat la 09.04.2017, 20:05

Soc in Liga I. Timisoara nu a primit licenta de la UEFA. Asta inseamna ca banatenii pierd locul din preliminariile Champions League.

Soc in Liga I. Timisoara nu a primit licenta de la UEFA. Asta inseamna ca banatenii pierd locul din preliminariile Champions League.