Observator » Ştiri externe » Asta e cea mai înspăimântătoare şcoală din lume! Nimeni nu intră aici

Asta e cea mai înspăimântătoare şcoală din lume! Nimeni nu intră aici

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.02.2014, 11:36 | Modificat la 11.02.2014, 11:46

Cândva, acest loc era plin cu studenţi, dar după ce şcoala a fost mutată oficial în oraşul Liege, 19 încăperi au rămas absolut părăsite, asta dacă nu contabilizăm animalele horror rămase în urmă!

Există o şcoală de medicină veterinară în Bruxelles (Belgia), cunoscută drept cea mai horror clădire din lume. Asta deoarece această clădire este complet părăsită, iar ce a rămas în laboratoare este de-a dreptul înspăimântător. 

Articolul continuă după reclamă

sursa: viralnova.com

Pe acelaşi subiect